G-D4S2VMBK9Z
top of page
הורים מנשקים טת התינוק שלהם

......עוד הורים מרוצים

ל. ונ. גלצמן מהשפלה

ממליצה בחום ומכל הלב והנשמה על ייעוץ השינה של גילה!!!
 

"גילה היקרה,
נכנסת לחיינו בתקופה מאד רגישה, לא ישנו לילות, היינו מותשים מתוסכלים, מודאגים וכבר כמעט מיואשים. בשל גאזים חריפים, היפוטוניה וחוסר בשלות של מערכת שיווי המשקל, החודשים הראשונים בחיי התינוק המתוק שלנו, היו מאד מאד לא פשוטים. ס. צרח ביום ובלילה, מגאזים, בנוסף נלחץ ונבהל משינוי תנוחה ומשינוי מצג הראש במרחב, מה שהפך את ההעברה שלו מהידיים לעריסה כבלתי אפשרית. במשך כמעט חמישה חודשים, ס.  נרדם נרדם בהנקה, במנשא או בקפיצות על כדור פיזיו ומתעורר כל שעה בלילה.

פניתי אלייך בהודעה לדף הפייסבוק, מיד ענית, העובדה שלמרות כל הקשיים שתיארתי בפנייך, לא נבהלת ואף גילית אופטימיות, מאד הרשימה אותי. המשפט שאמרת, מהדהד וחוזר אלי, אין ילד שלא מסוגל להירדם עצמאית, ולא משנה מאיזה קשיים סובל, ואין סיבה שגם ס. לא ילמד.

כבר מההתכתבות הראשונה איתך, המענה המהיר, הבטחון שלך וההתייחסות הכל כך רגישה לפרטים שסיפרתי לך על בני, נטעו בי תקווה, הרמתי טלפון ולמחרת בערב היית כבר בבית שלנו, בונה איתנו תוכנית לס . אני הייתי מאד מאד מבוהלת ומודאגת, רוצה בשינוי ויחד עם זאת , חרדה ממנו באופן תהומי.

היתי זקוקה לביטחון שלך, לעוגן הזה, כדי לעשות את השינוי, ידעת לדחוף קדימה במקומות הנכונים ולהיות מספיק רגישה לצרכים שלי ושל ס. ולהאט את הקצב, כשצריך.

ההתחלה היתה מאד קשה וההתקדמות איטית, ואת לא נתת לי להתייאש לרגע, הטלפונים ההודעות, התמיכה, האוזן הקשבת, השיחות הארוכות שלנו, עזרו לי לראות את ההתקדמות של בננו, ולהעריך אותה, גם אם מדובר בצעדים קטנים ובקצב איטי. את היית קצת כמו המטפלת שלי: מכילה את כל החששות והפחדים שלי, תומכת, ומעודדת את השינוי. התייחסת לקשיים שעלו בדרך בכל התחומים וההיבטים, ייעצת לי בנושא הריפלוקס, בהתפתחות המוטרית של ס. בהתמודדות עם הבן הגדול, כשס. מתעורר בבכי.
שיתפתי אותך בנושאים רבים, ותמיד קיבלתי התייחסות ומענה רגיש ומקצועי.

עזרת לי להאמין ביכולתו של ס., נסכת בי בטחון שבסופו של דבר איפשר לי לשחרר את החרדות והלחץ וללמוד לשאת גם את רגעי התסכול של בני שמאפשרים לו לגדול, להתפתח ולפתח עצמאות. זה היה שינוי משמעותי מבחינתי ביכולות ההוריות שלי, לא רק בהקשר לשינה, ועל כך תודה ענקית!!!

בזכותך, מרגע שס. למד לישון, הוא הפך לתינוק הרבה יותר רגוע גם ביום, הוא למד להרגיע את עצמו ללא תלות בנו.


היה לנו העונג להכיר אותך, תודה על המסע המאד לא פשוט שעברת איתנו.
כבר מתגעגעים.."

עירית ואריאל סופרן כרכור

גילה יקרה,

לא נוכל לתאר במילים את ההשפעה החיובית שלך על חיי כל המשפחה, את היית נקודת האור בתקופה המאתגרת והמשנית של השנה הראשונה לאחר הלידה. לא יכולה לדמיין איך היו נראים החיים שלנו לולא פגשנו אותך, לווית אותנו ברגישות , מקצועיות, אכפתיות, כנות, התמדה, והרבה אהבה.
מעטים האנשים/נשים שמרגישים שהם עושים את עבודתם בשליחות כה גדולה ואכן את אחת מהן.
תודה שהיית כל כך קשובה אלינו.
התהליך הטיב עם ביתנו באופן משמעותי והדרך לשם הייתה קשובה , עדינה וניבנת.
מצטערת שכל כך הפחידו אותנו על ייעוץ שינה ולכן נמנענו במשך חודשים מלהתחיל, אני בטוחה שכל מי שיכיר אותך ואת צורת העבודה שלך יגלה שיש יועצות שינה נפלאות שלא פוגעות בתינוקות .

היית לי יותר מיועצות שינה, היית לי כאם, היה קשה מאוד להיפרד ולשחרר אותך, הדמעות הציפו… לא נשכח את מה שעשית עבורנו.

תבורכי
הילדה שלנו שמחה ורגועה יותר ברוך השם, וגם אנחנו והלוואי וימשיך כך
תודה מעומק הלב
באהבה גדולה
עירית אריאל ורוניה.

פנינה ועידן אלבחרי כפר טרומן

מאיפה להתחיל?..

 

"בעיית השינה" של בתנו החלה כבר בגיל 4 חודשים. במשך זמן רב לא ידענו מה אנחנו לא עושים נכון ו"האשמנו" אותה בבעיית ההירדמות והשינה הקצרה.

 

ההתקשרות עם גילה החלה לאחר התאכזבות מסדנה אשר עברתי שהבטיחה סיוע ועזרה בהבנת כל צרכיה של בתי.

במשך זמן רב הייתי מתוסכלת ולא האמנתי כי באמת אפשר לסמוך על אדם חיצוני שייתן לי את התמיכה והסיוע אשר נדרשים על מנת להבין את צרכיה של בתי ולהביא אותנו לשלווה ורוגע בכל נושא השינה. קיבלתי את ההמלצה על גילה מאחת האמהות בגן של בתי.

 

כבר לאחר שיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שמדובר באדם אחר ממה שהכרתי, זאת לא עוד אחת מהנשים שמנסה למכור מוצר אלא באמת קיימת הקשבה והפנמה של המצב האישי שלי.

 

לאחר שקיבלנו את ההחלטה כי ננסה שוב להתחיל תהליך של ייעוץ שינה, קבענו עם גילה פגישה בביתנו, כבר בפגישה הבנתי כי יש עם מי לדבר, כי אכן מקשיבים לבעיה האישית שלי ולצורך האישי שלי בהתמודדות עם צרכיה של בתי.

 

לכל אורך התהליך הרגשתי כאילו אני הלקוחה היחידה. בכל רגע שבו הייתי זקוקה לתמיכה, הקשבה או עזרה היה למי לפנות.

 

השיחות עם גילה נתנו לי כוח להמשיך וחיזקו אותי בכל פעם שהרגשתי שקשה לי.

 

לסיום, אני מגדירה את מצבנו,לחיים לפני גילה והחיים אחרי גילה.

 

בזכות המפגש עם גילה קיבלתי יותר משקט בתהליך השינה, אלא את הבת שלי ואת היכולת לתקשר איתה.

 

גילה, כל מה שאפשר להגיד הוא פשוט, תודה!!"

 

מורן ויוני לויט שוהם

הגענו לגילה עם שני ילדים שלא ישנים בלילה (גילאים 2.5 ו-4 חודשים) והיינו מאוד סקפטיים בנוגע לאופציה להצלחה.

 

היום, אנחנו מאמינים גדולים בתהליך הזה אבל בעיקר ביכולות המקצועיות והאישיות של גילה לגרום לזה לקרות.

 

אנחנו ישנים סוף סוף בלילה- שזה לא יאמן בפני עצמו. אבל חוץ מזה, זכינו לא רק בשינוי הרגלי השינה של הילדים אלא גם בשדרוג ההורות שלנו, למדנו על כל מיני דרכי התמודדות עם סיטואציות מאתגרות שלא קשורות כלל לשינה.

בקיצור, גילה היא אחד הדברים היותר טובים שקרו לנו😊

גילה, אנחנו מודים לך מכל הלב על הסבלנות, היחס האישי, הידע והניסיון הרב . ואנחנו ממליצים ממש בחום! 

 

המלצת הורים על השרות של גילה פרץ

מאי ושגיא וינטרמן כפר סבא

לגילה הגענו דרך המלצה.
פנינו כאשר הבת שלנו הייתה בת 8 חודשים, נרדמת רק תוך כדי הנקה וקמה לעיתים תכופות במהלך הלילה (לפעמים כל שעתיים ולפעמים גם כל 45 דקות).

שיחת הפתיחה והשאלון אשר הועבר לפני’ נעשו בצורה רגישה, מקיפה ומעמיקה.
גילה הפגינה אכפתיות והשרתה ביטחון מתחילת התהליך ועד סיומו.
מהלך התהליך נעשה בצורה רגישה ומותאמת אישית לצרכים שלנו ושל הבת שלנו.
אפשר לנו לתת מענה לצרכים שלה, תוך שיפור איכות השינה שלה וכך גם את שגרת החיים שלנו.

היה חשוב לנו לא להכניס את הבת שלנו למצוקה תוך כדי שינוי ההרגלים אשר נוצרו במהלך הזמן, ואכן למדנו לתת מענה לבכי וחוסר נוחות באופן הנכון ביותר עבורה ועבורנו.

גילה הייתה זמינה עבורנו באופן יומיומי, גם בשיחות היומיות וגם בקבוצת הוואטסאפ במענה מעבר לשעות השיחה כאשר נתקלנו בהתלבטות או מצוקה, תמיד הסבירה בסבלנות רבה, ברגישות ובשיח משותף וקשוב.

התהליך נעשה בקצב אשר מותאם לנו ורגיש אלינו.
במהלך התהליך למדנו לקיים שגרה נכונה ומעבר לכך למדנו גם לצאת מהשגרה באופן אשר יישמר את הישגי התהליך ויאפשר לבת שלנו לישון באופן הטוב ביותר אשר מתאפשר בסיטואציה.

בסופו של תהליך אנחנו יכולים לומר כי קיבלנו את החיים שלנו בחזרה, שעות שינה, אנרגיה ויכולת להנות מהיומיום.
הבת שלנו ישנה לילה שלם, ובמהלך היום במיטה שלה ובאופן מסודר ללא התנגדות.

אין לנו די מילים לתאר את גודל השינוי שחל, אנחנו שמחים ומודים מאוד על הדרך והמענה המדויק אשר ניתן לנו לאורך כל הדרך.    

 

אליסה ואבי אלימלך פיניקס אריזונה

תודה ששינית לנו את החיים ובזכותך הגשמנו את החלום של כל הורה לישון לילות שלמים ושלווים!

 נתת לנו כלים שללא ספק ילוו אותנו לכל החיים ושאנחנו פשוט לא יכולים לדמיין את ההתנהלות בלעדיהם.

תודה שליוות אותנו יום יום באין סוף סבלנות והקשבה למרות השעות ההפוכות בין המדינות.

נתת לנו הרגשה שאת שם בשבילנו כל הזמן ולרגע לא הרגשנו שאנחנו ״עוד מקרה״ שאת מטפלת בו.

הטיפול והיחס שלך הוא לא פחות משליחות והצלה לכל כך הרבה משפחות שבאופן טבעי לא יודעות כיצד להתמודד בצורה הטובה והבריאה עם קשיי השינה של הפעוטות.

 

הלוואי וכל הורה וילד יזכו לתהליך מדהים כזה.

אוהבים ומעריכים אבי, אליסה ואריאל אלימלך.

 

לירון ושירלי אוחיון-שוקטי באר שבע

הגענו לגילה היקרה, בת זוגי ואני, לאחר שנתיים שבהן ישנו לילות שלמים ספורים.

 

התחלנו את התהליך בפנטזיה על הרגע בו נשכיב את הילד לישון, נגיד לילה טוב, והילד פשוט יירדם לבד ויישאר לישון שינה רגועה במהלך לילה שלם. אציין שלא ממש האמנו שהחלום הזה יתגשם, כי הוא נראה כל כך לא מציאותי בראשית הדרך, בה לקח להרדים את אורי שלנו מעל ל-כשעה, בליווי בכי, היסטריה (שלו ושלנו), ולעיתים גם כמה בקבוקי חלב. הלילות היו מסויטים, מלווים בקימות רבות, ריצה להכנת בקבוק חלב לפני שהילד יקום ויצרח בהיסטריה, ובחלונות ערות רבים שגרמו לנו למרוט שיערות ולייחל לשינה ערבה.

 

התהליך שלנו לא היה קל, משום שבמהלכו קרו המון דברים כגון מחלות של הילד (ואף אשפוז), הליכה לגן חדש, נסיעה לחופשה, המון חגים (עם סעודות חג ולינה מחוץ לבית).

לכן, חווינו המון רגרסיות בדרך וקשיים. אבל, ויש אבל גדול – גילה הייתה אתנו לאורך כל הדרך, בשיחות שלפעמים גלשו מכמה דקות לשיחות ארוכות ויומיומיות, בסבלנות ומקצועיות הדריכה אותנו לפתרון כל בעיה שצצה, הרגיעה ונתנה עידוד ברגעים קשים.

 

התהליך לא היה קל, ונדרשה מאתנו המון נחישות שמקורה אמונה בתהליך, ולאט לאט גם אנחנו וגם אורי הפנמנו את עיקרי העניין והבנו איך צריך להראות לילה ושגרת שינה.

 

היום אורי הולך לישון בשעה יחסית קבועה, ההרדמה היא קצרה יחסית, ורגועה, והלילה שקט ברובו ונטול יקיצות מתישות. הילד קם עירני וחייכן, וכך גם אנחנו.

אני רוצה להמליץ בחום רב על גילה, שבהבנתה העמוקה, ברוגע ובביטחון שהיא משרה ובסבלנותה, החזירה לנו את ההנאה מגידול ילדנו, את הרוגע הנפשי ואת המנוחה הלילית שכל כך היינו זקוקים לה כולנו.

 

תודה לך גילה מקרב לב,

לירון ושירלי

 

לידור וטס סטרגו אשדוד

פניתי לגילה אחרי ייעוץ שינה שכבר עשיתי לבני בגיל 3 חודשים. למרות שנאמר לי שייעוץ נעשה מגיל 5 חודשים החלטתי לתת אמון, ובסוף נפגעתי מאותה יועצת.

החלטתי לעשות הכול כדי ללמוד על השינה של בני ולהגיע לתוצאה שייחלתי לה לבד. בלי עזרה מאף אחד. עברתי על כל שיטה אפשרית, ניסיתי כל דבר שרק קיים בשוק כולל יומני פלנרים שמייעצים בדיוק איך לנהוג ואיך לערוך טקס שינה. אבל גם כשהיה שיפור הוא היה לימים בודדים, וחזרתי לאותו מעגל, של חוסר שינה, עצבים, כעס תסכול והמון בכי מצדי ומצד בני.

ראיתי את האתר של גילה והחלטתי לשאול אותה לגבי הבעיה שלי. גילה ענתה לי עוד לפני שהתחלתי ייעוץ, אבל הבנתי שאני זקוקה לליווי. במקביל ביררתי מול יועצות נוספות, אבל החלטתי בסוף לבחור בה.

 

היה לי מאוד קשה לפתוח שוב בתהליך כזה אחרי שנכוויתי, אבל מהר מאוד הבנתי שאני במקום אחר.
תוך שבוע מהרגע שהתחלנו ממצב שהילד היה ישן רק עליי וקם כל שעה, שעה וחצי להנקה, הילד ישן במיטה, וקם להנקה כל 3, 4 שעות ולאחר מכן גם כל 5 ו6 שעות.
תוך חודש וחצי כבר הגענו לשינה רציפה בלילה, כשהוא גמל את עצמו מהנקות מבלי התערבות חיצונית, פשוט כי למד לישון לבד, לישון טוב, והעדיף את זה.


בעיות נוספות שהיו לי איתו כמו בעיות עיכול, נפתרו ונעלמו (סבל המון המון מגזים), הילד נהיה יותר רגוע וחיוני במהלך היום, ואני קיבלתי בטחון כאמא שמבינה את הילד שלה ויודעת מה הוא צריך.
גם כשהיה משבר של שיניים, זה כלל לא השפיע על השינה בלילה.

 

אציין כי במהלך התהליך, העברנו את הילד דירה, הוצאנו אותו מהחדר שלנו, והעברנו אותו למיטה שונה ועדיין התהליך צלח והגיע לתוצאות מהירות מאוד (לצורך השוואה עם היועצת הקודמת אחרי חודש וחצי לא ראיתי שום שינוי).

גם אחרי סיום התהליך גילה נשארה שם, ועדיין נמצאת, ומייעצת בכל בעיית שינה שמופיעה או סתם בייעוץ לגבי התנהלות בין אם זה לצאת לחופשה או להיכנס למעון.

האווירה בבית השתנתה, אני חזרתי לעצמי, קיבלתי זמן לעצמי מחדש והכל השפיע באופן מדהים על בני ועל בעלי.

תינוק שעבר ייעוץ שינה עם גילה פרץ

מעיין ושרון ארביב כפר יונה

במהלך התהליך לימדת אותנו להסתכל על הילד ולא על לוז חיצוני, להבין שכשילד ישן טוב במהלך היום ומגיע רגוע ללילה הוא ישן הרבה יותר טוב.

 

בנוסף הנחת אותנו איך ללמד אותו לקחת את המוצץ בעצמו, שזה לכשעצמו היה אתגר לא פשוט.

אבל בעיקר לימדת אותי לסמוך על הילד שלי ולהבין שהוא יכול לעשות הכל בעצמו עם הרבה תרגול וקצת אמונה.
 

אז גילוש היקרה תודה לך על כך לעד אהיה אסירת תודה!

רווית ומאור ברדה קריית מלאכי

הגעתי אליך גילה שנהוראי היה בן 6 חודשים.
מיואשת עייפה ובעיקר עצובה שנכשלתי, שאני לא מצליחה לגרום לנהוראי להירדם בשום מקום אחר אם לא בידיים.
התקשרתי אלייך ודיברנו לא ידעתי לקראת מה אני נכנסת.

חשבתי שמדובר בתהליך של כמה ימים. רציתי תוצאות כאן ועכשיו, אבל גילה כמו גילה – ידעת לומר לי את האמת גם אם זה גרם לי לחשוש. א
מרת לי שיש לנו דרך לעבור ואיזו דרך עברנו... אם היית אומרת לי שבסוף התהליך אקבל את החיים שלי בחזרה הייתי צוחקת אבל הנה – הגענו לסוף ואנחנו מודים לך.
על כל מכשול בדרך על כל משבר או הרמת ידיים שידעת להישאר מקצועית ואיתנה לכוון אותנו ולהנחות בדיוק מה לעשות.


כיף לקטוף עכשיו את הפירות!
אוהבים. מעריכים.
ממליצים בלי צל של ספק
אוהבים משפחת ברדה 😍

פזית ושי חלואי אריזונה 

אין מספיק מילים ע"מ לתאר את ההערכה שלנו אליך, לתהליך שעברנו איתך ואנחנו עדיין עוברים.

התשובות כולם אצלנו בזכות שעות ארוכות של שיחות עידוד, שיחות נזיפה קצת והרבה הרבה תוכן וידע מעמיק שקיבלנו על איך לנהוג עם הדבר הכי חשוב לנו בעולם, הילדים שלנו.

להורים אחרים אמליץ עליך בחום.

תודה על הכול

 

מורן הוכברג חולון 

מהר מאד הבנתי כי הייעוץ הוא הדבר החכם ביותר עבורי ועבור לירי בתקופה הזו.
 

לאחר שנתיים של לינה בחדר משותף, במיטת תינוק, קשיים בהרדמה וקימות לאורך הלילה, לירי למדה להרדם באופן כמעט עצמאי לחלוטין ובקלות יחסית, גם אם מתעוררת זה מתוך שינה וחלומות וחוזרת לרב לישון לבד ללא התערבות והכל בחדר משלה!
 

השינוי הוא דרמטי ומשנה חיים.

חזרתי אני לישון! בפינה שלי! בחדרי!
 

מרוצה ושמחה על הצעד הכל כך משמעותי ועל כך שליוות אותי לאורך התנהליך במקצועיות, רגישות, הכלה, תוך הקשבה לצרכים שלי.
 

ממליצה בחום!

מור וג'ארד זר מודיעין 

הגענו לגילה לאחר שהבנו שמעבר לכך שאין לנו שינה רצופה בלילה, גם התינוקת לא מקבלת את שעות השינה שמגיעות לה בלילה ובמשך היום.

התינוקת בת ה-8 חודשים הייתה נרדמת רק על הידיים ורק בהנקה ובכל שעה הייתה מתעוררת לינוק ולהמשיך את השינה שלה.

התחלנו את התהליך עם גילה ובתוך שבועיים כבר היה שינוי משמעותי היא הפסיקה לאכל באמצע הלילה, ולאחר חודש וחצי כבר נרדמה לגמריי לבדה במיטה שלה.

תודה ענקית לך גילה שליווית אותנו וגרמת לנו לישון לילה שלם!!

 

מעיין וחי ג'רבי כפר עריף 

גילה המקסימה עזרת לנו מאוד בכל תהליך השינה עם נועם.

משישה בקבוקים ולילה ללא שינה הוא נגמל לגמרי.

ליווית אותנו בסבלנות בהקשבה והיית לצידנו גם בלילות קשים ונתת לנו את המוטיבציה להמשיך הלאה ולא להרים ידיים.
נתת לנו את הכלים איך להתמודד ומה לעשות באופן אישי ומותאם לנועם ולנו.

תודה רבה 

 

ליאן וקובי בן שושן חולון

"גילה- איך לא הכרנו אותך קודם? שינית את חיינו ובעיקר את לילותינו לטובה".

סוף סוף יש לנו זמן בתור זוג לשבת בערב ביחד אין יותר התעסקות בלתי פוסקת סביב השינה של ליאו,

מילד שקם ללא סוף ונרדם רק עם בקבוק לילד שנרדם לבד וישן 12 שעות".

תודה לך!

ללא ספק ממליצים לכל הורה וילד עם בעיות שינה"

 

שילה ויובל מנור אבן יהודה

"חיינו השתנו .
עומרי הפסיק לאכול בלילה וישן לילה שלם ללא רגשי מצפון על כך שאנחנו משאירים אותו לבכות.

מעבר להצלחה בתהליך היחס האישי שלך מדהים.
היית קשובה אלינו, וזכרת פרטים משיחות קודמות.
המענה בכל יום לאימיילים, המענה הטלפוני ברגעי משבר וגם המענה בזמן החופשה שלך, שזה לא דבר מובן מאליו.

הרגשנו שאת ממש חלק מהתהליך.

הידע בהחלט היה מקצועי ובעיקר הורגש בפרקטיקה עצמה.

ברור שנמליץ להורים אחרים."

מיטל ותבל פוגל קריית מוצקין

"אני מודה שהייתי סקפטית מאוד בהתחלה ולא תיארתי לעצמי שזה יעבוד כל כך מהר.

המסגרת הקשיחה והחזרה היומיומית על טקס השינה הכניסה אותנו ואת בר למשמעת שינה שיצרה הרגל נכון ומאוד הקלה על בר  (שהוא יחסית תינוק אקטיבי) על המעבר מפעילות יומיומית למצב של הירדמות, נוסף על כך חל שינוי לטובה בהתנהגות שלו, הוא נהיה נינוח, מתרפק, הרבה יותר רגוע, מסוגל להתרכז ביתר קלות.

אין ספק שהצעד הזה עשה לנו ולבר שינוי בכל האספקטים של החיים.

תודה רבה על הכל !!!"

אורלי ואהוד אטון ישוב ליד אשקלון

"הבחירה לפנות לגילה לייעוץ הייתה אחת ההחלטות הטובות שלקחנו. אחרי שני ילדים ללא בעיות שינה, לא האמנו שדווקא בילד השלישי נזדקק לעזרה.


תהליך ההשכבה של  י. היה ארוך ומייגע והיה יכול לקחת לפעמים כמה שעות, ושכבר היה נרדם זה היה מחזיק לשעה עד שהיה מתעורר שוב וחוזר חלילה למשך כל הלילה. כשהיינו כבר מותשים פנינו לגילה וקיבלנו הנחיות להתמודד עם העניין. התהליך היה הדרגתי, בהתחלה י. למד להרדים את עצמו ואח"כ למד לישון במשך כמה שעות רצוף, כל פעם יותר ויותר, עד שעכשיו הוא ישן כבר לילה שלם.

אין לתאר את תחושת ההקלה והזמן שהתפנה לנו מאז התהליך. בנוסף, מאז שישן לילות שלמים, י. נהיה רגוע הרבה יותר והתחיל לאכול מוצקים, מה שלפני כן סרב ושתה רק בקבוקים.

אנחנו מאוד מרוצים שהתחלנו את התהליך וממליצים על גילה בכל פה, אנחנו רק מצטערים שלא פנינו אליה מוקדם יותר."

פרח ובן חן פיניקס אריזונה

"אני יכולה להרחיב כאן במילים ותשבחות עד מחר אבל אני אסכם את ההמלצה ב 6 מילים:

 

גילה החזירה את השלווה והשפיות לחיינו! אה והכי חשוב את השינה שלא הייתה קיימת כאן לפני!

 

אז תודה לך גילה את מדהימה תודה על היחס החם והאישי לאורך כל הדרך".

מור וגאלגו מלמד-סאנטוס מחולון

"תהליך ייעוץ שינה עם גילה הוא מתנה להורים ולילד.

בבסיס התהליך לומדים איך להיכנס לגישה של הורות מנהלת ולא הורות "מכבה שריפות".

דבר שפורץ את גבולות השינה.

גילה בוחנת כל מקרה לגופו ובונה תהליך המתאים למשפחה הספציפית, מלווה את התהליך במסירות ובסבלנות רבה ויודעת לעודד ולהחדיר מוטיבציה גם ברגעים הקשים".

 

שירלי ונדב בזק מגבעתיים

"היום, כעבור חודשיים מהפגישה עם גילה ומאז תחילת התהליך, אנחנו יודעים בוודאות שקיבלנו את ההחלטה הנכונה ושמחים מאוד על כך.
חל שינוי לא רק בהרגלי השינה של ניצן – משינה על הידיים לשינה עצמאית במיטה – אלא גם בהרגלים נוספים (שלנו ושלו).

ניצן הולך לישון בשעה סבירה וקבועה פחות או יותר וישן לילה שלם. גם אם מתעורר, ברוב הפעמים לא זקוק לעזרתנו כדי לחזור לישון.

השינוי מבחינתנו מבורך וממליצים בחום על הליווי המקצועי של גילה. חבל להמשיך ולהעביר זמן רב בניסיונות השכבה מתישים – יש פתרון ושווה להשקיע בו- למען תחושת הרווחה שלנו, ההורים וכמובן, של הילדים.".

מירי וערן פריסטר רעננה

"לגילה המקסימה!! אני יכולה להגיד המון, המון, המון תודה !

שינית לנו את החיים.
התהליך עבר עם הרבה הבנה,תמיכה ובמקצועיות רבה.

את אלופה!

בזכותך הלילות הרבה יותר טובים, איליי הרבה יותר שמח ורגוע.
וגם עכשיו שהתהליך הסתיים, עדין אני  מתקשרת להתיעץ, ואת תמיד פה בשבילנו.
תודה רבה..:"

 

נכתב לאחר כשנה:
"תודה רבה :-) החיים שלנו הרבה יותר נוחים וכיפיים בזכותך."

הילה וגבי גורוביץ בית נחמיה

"בהתחלה הכל היה קסום, הילד נרדם לבד, ישן הרבה, התעורר מעט... אבל ככל שהתחילו לחלוף החודשים כך גם החלום על שינה רצופה בלילה (שלנו ההורים).
די מיואשים הגענו לגילה ודי מהר גילינו שהגענו למקום הנכון.


השיפור היה כמעט מיידי, גילה ליוותה אותנו לאורך שבועות ארוכים וכמעט בכל יום ניתן היה לראות עוד ועוד שיפור.


גם כשהיה קשה, גילה לא וויתרה והתעקשה איתנו על הדברים שחשובים, עד שהגענו לשינה (כמעט) מלאה, ללא התעוררויות (חמסה חמסה) של לילה שלם (לא 5 שעות שלם, 12 שעות שלם !)

המלצנו ונמשיך להמליץ לכל מי ששפיותו חשובה לו.

תודה!"

 

דברים שנכתבו  לאחר שנה מגמר התהליך:


"גילה היקרה,

לא ייאמן שכבר עברה שנה ובזכותך השנה הזאת הייתה כל כך טובה ונפלאה, כי כשישנים בלילה אז אפשר להיות מספיק עירניים להנות מהילד גם במהלך היום.
אני ממליצה על התהליך שעברנו אצלך לכל דיכפין, כי עבורי - וזאת לא הגזמה - הוא היה מציל חיים.
הייתי כל כך מיואשת ומותשת שכבר הייתי מוכנה לנסות כל דבר וכל דבר שניסיתי עזר לפרק זמן מוגבל ביותר והמצב רק הלך והתדרדר.
אמנם התהליך היה רצוף מהמורות בתחילה, כי בכל זאת מדובר בילד שנולד עקשן, אבל מזה תקופה ארוכה אנחנו קוצרים את הפירות ובעיקר... ישנים.
התהליך אתך לא רק לימד את אראל לישון ולהרדים את עצמו, הוא גם לימד אותנו המון על סבלנות והתמדה, כלי מאד חשוב להורים טריים שהפספוס הקטן עושה להם בית ספר.

אחד היתרונות הגדולים בעיני הוא טקס השינה, אראל כל כך נהנה מהסיפור לפני השינה, בוחר לבדו את הסיפור (יש לו ספרים אהובים יותר), הוא , מכיר את כל החיות, משלים משפטים ובפורים התחפש לאריה שאהב תות :-)

תודה לך על לילות רווי שינה ועל ליווי שלא פסק, גם לאחר סיום התהליך עצמו.

כל פעם שמשהו השתבש (אחרי מחלה, שיניים, חופשה ארוכה), ידעת להחזיר אותנו לתלם ולהאמין שלא קרה אסון ועם ההתמדה הנכונה, תוך כמה ימים המצב יחזור לקדמותו. ואכן כך היה.

אין לי צל של ספק כשהילד הבא יגיע לגיל 5 חודשים (לא, עדיין אין שום דבר), בעז"ה, אתקשר שוב".

איתן ומירב גור חולון

"נתחיל בשורה התחתונה – התהליך הצליח מעל המצופה.

מתינוק שלא ידע להירדם שלא על הידיים כתוצאה מבעיה פיזיולוגית בינקות (ריפלוקס), ושהיה מתעורר פעם-פעמיים בלילה לינוק, עומר ישן עכשיו לילות שלמים.
גם תנומות היום השתפרו לאין שיעור.

תהליך הייעוץ היה מקצועי, אישי ומאוד נעים. היית לנו לעזר רב, עודדת, תמכת ונתת עצות מועילות מאוד.
תודה רבה!"

ריטה ואלעד גפן כפר סבא

אנחנו ממליצים מאוד על יעוץ שינה עם גילה , פנינו לגילה כי היינו תשושים ולא ידענו כיצד לעזור לעצמינו ולקרן לישון טוב יותר.

ניסינו כל מני שיטות ולא הצלחנו להתמיד באף אחת מהן.

גילה עזרה לנו להבין שיצרנו בילבול אצל קרן ונתנה לנו את הכלים לייצר תהליך הדרגתי ועדין שמתחשב בצרכי כל המשפחה לישון ולנוח כמו שצריך.

קיבלנו מענה מהיר ומקצועי על כל השאלות ומעקב צמוד על בסיס יומיומי כולל תמיכה רגשית  שכלכך חשובה בתהליך הלא כלכך פשוט הזה.

גילה ידעה לדרוש הצבת גבולות ומצד שני גם לשחרר כשצריך ולתת לנו את המקום לעשות דברים בקצב שלנו.

בזכות התהליך שעשינו עם גילה כולנו ישנים טוב יותר, מלאי מרץ ונהנים יותר להיות הורים לילדה רגועה ושמחה.

תודה!

ליאור ושרית אטיאס נשר

"גילה יקרה,
בנועם ובסבלנות רבה מעין כמוה הדרכת אותנו,ליווית במסירות ,הסברת וגילית אכפתיות לאורך כל הדרך.

הפגישה  נקבעה בהחלט בזמן(פגישה טלפונית לאור המרחק),ועוד נוסף על כך,איפשרת לנו להתחיל את התהליך בזמן שהתאים לנו.


הידע שחשפת בפנינו פשוט פתח לנו עולמות חדשים....היה תענוג לראות את התמרון שלך בין "שבבי" האינפורמציה הקשורים לעניין השינה.
היחס אישי,אכפתי וכזה ששואל,מתעניין ובודק גם כשאנחנו לא היינו כל כך זמינים ומשתפים פעולה..


זה פשוט קסם..!! היום איתיה נכנסת לבד למיטה והשגרה לקראת הרדמה כל כך קלה ונעימה,ללא מלחמות וממש בשיתוף פעולה מלא מצד איתיה!


עד היום קשה לנו להאמין שאכן הילדה נרדמת לבד החל מ 20:00 ואנחנו יכולים לקבל קצת זמן לטובת הדברים הפרטיים והמשותפים שלנו.
את השינוי הרגשנו כבר בלילה הראשון..לא מאמינה? עצם ההסבר שנתת וה"אומץ" לאפשר לילדה ללכת לישון לבד(ולא על הידיים למשל..)היה כבר תחילת השינוי..! 
נהנינו מהליווי והוא בהחלט ענה על ציפיותינו.
אשתי כבר מעבירה את השם שלך בכל שיחה עם החברים שעולים בה הילדים(ומן הסתם זו שיחה כמעט קבועה.)

תודה רבה על הכל,היה שווה ובגדול!"

טניה ואיתמר פדידה חולון

"כבר מהשיחה הראשונה עם גילה, הבנתי כי מדובר במומחית בתחום שנת תינוקות וכמו כן בעלת ידע נרחב גם בהתפתחותם.  

במהלך פגישת הייעוץ, גילה הכינה את בעלי ואותי לחודשיים של עבודה מאומצת לכולנו, על מנת לשנות את הרגלי השינה של בנינו בן החמישה חודשים. הבנו כי מדובר בתהליך הדרגתי ומבוקר המורכב מכמה שלבים. בשיטה אשר גילה עובדת, ניתן מענה מידי לבכי של תינוק, דבר שהיה חשוב לנו ביותר.

להפתעתנו הרבה, תוך שבועיים בלבד מרגע ההתחלה, השינה של הבן שלנו השתפרה משמעותית: זמן ההרדמות התקצר ומספר ההתעוררויות פחת. כעבור כשלושה שבועות הוא כבר היה מסוגל להירדם כאשר רק ישבתי בחדרו. כעבור כחודש הוא נרדם בכוחות עצמו ללא שום עזרה ואפילו ללא נוכחותנו בחדרו, הרגשנו שממש קרה נס.

מתינוק, אשר נרדם רק אחרי 40 דק' של נדנודים, מתעורר שוב אחרי חצי שעה ושוב נדרשות 40 דק' על מנת להחזירו לישון, הבן שלנו הפך לעצמאי לחלוטין במהלך ההרדמות.

 היה לנו ברור  כי "הקסם" הזה לא היה מתרחש באופן כ"כ מיידי בלי הליווי של גילה. ללא ספק ההצלחה הגדולה הייתה בזכות המקצועיות והגישה האישית לצרכינו, של גילה.

אני ממליצה בחום לכל ההורים אשר חשים קושי דומה, לפנות לייעוץ שינה אצל גילה, על מנת שיוכלו לתת לילדיהם כלים להרדמות נכונה ושינה טובה וירוויחו עוד כמה שעות שינה בעצמם."

ענבל ואופיר מימון בנימינה

"הגענו אחרי התלבטות רבה אחד עם השני אם בכלל לגשת לייעוץ שינה, אבל אחרי כל כך הרבה לילות ללא שינה הבנו שחייבים!

הגענו אלייך בהמלצתה של חברה טובה והתחלנו... לא תמיד היה קל (גם לנו, גם לנועם וגם לך) .

הידע מקצועי, לעיתים נאמרו דברים שבכלל לא חשבנו עליהם והוו פתרון.

מילדה שהתעוררה בממוצע כל שעתיים בלילה, קיבלנו ילדה שיודעת לישון לילה שלם! ואפילו אם יש לה התעוררות אחת בלילה- זה לא נורא בכלל אבל הנה,חל שיפור עצום! סיימנו את התהליך מרוצים ולא עייפים.

תודה רבה!!!"

עדי ואייל זיפמן כפר סבא

הגענו לגילה עייפים מאוד, על סף ייאוש וחסרי יכולת להתמודד עם הפרעות השינה.

 

בפגישה הראשונה גילה הסבירה לנו על שלבי התהליך כולל השלב הרביעי והאחרון המכונה "חזון אחרית הלילות". אנחנו כמובן גיחכנו בחוסר אמון שאכן נצליח להגיע למצב טוב שכזה, שבו מניחים את הילד במיטה, אומרים לילה טוב ופוגשים בו שוב רק למחרת בבוקר.

 

בעזרת התהליך שעברנו עם גילה חל שינוי מקצה לקצה בהרגלי השינה של בננו.

 

התהליך ההדרגתי, גם אם לא היה קל, לווה באופן מתמיד ברגישות ובמקצועיות והיה הבסיס להצלחה של הקניית הרגלי השינה הנכונים. בזכות השיטה והליווי אכן הגענו לנחלה המובטחת ונחלנו הצלחה.

יהודית פדר רחובות

"אני חייבת להודות וגם אמרתי זאת בפגישת יעוץ – שהייתי מאוד סקפטית בהתחלה, אחרי שניסינו שיטות שונות ומשונות וכלום לא הלך, פנינו אליך ויש את החיים שלפני והחיים שאחרי.

נגמרו המלחמות נגמרו הוויכוחים, אור יודע בדיוק מה קורה אתו כל ערב מה עושים אחרי מה ואם אני מפספסת משהו הוא דואג להזכיר לי.
הוא ישן לילה שלם ללא קימות (אלא אם כן יש חלומות רעים) באמצע הלילה וניכר כי השינה שלו טובה יותר, בבוקר הוא ערני ואין קושי להעיר אותו.

בקיצור החיים באמת לא נראים אותו הדבר!

תודה רבה על הכל!"

ליליה ויבגני קופל ברקן

העבודה איתך עשתה לנו שינוי מאוד משמעותי לחיים והחזירה לנו את הלילות. גם זה שהשינה שלמאי השתפרה פלאים והיא למדה לישון.

ליווית אותנו גם בכל מיני דברים שקשורים להתפתחות שלה, למחלות שלה, ותמיכה כללית בכל מה שנוגע להתמודדות עם תינוק מנסיונך.

דחפת לכיוונים שיעזרו לה, בלי לכפות את הדעות שלך אלא וידאת שזה עובד לנו טוב, מתאים לתחושות שלנו, מתאים להתנהלות הכללית בבית.

והכך סך הכל היה מאוד נעים, מאוד עוזר.

אורית ועודד פרס חולון

דברים שנכתבו במשך התהליך:
"אכן אני ועודד מרגישים שיפור אדיר עם גילי ועם ההשכבה ובכלל הרדמות.
אני אישית, מרגישה את התקדמות עם עידו בלילות.
אני חושבת שהרגישות והבנה שלך את התהליך שאני עוברת וחוסר הלחץ לבצע את השינוי, החיזוקים שנתת ומעבר לכך הנחיות מותנות ולא קיצוניות צעדים קטנים אכן הביאו לשינוי הרצוי".

דברים שנרשמו בסוף התהליך:
"סה"כ לא הייתי מוכנה לבצע את השינוי הזה לבד, גילה הגיעה אליי שסדר ההשכבה של הילדים היה מבולגן.
וכאשר בעלי עודד היה מלא התנגדויות. כבר בשיחה הראשונה הבהירה לנו את הסדר הנכון ,מה שגרם ליותר בהירות אצל הילדים (במיוחד אצל גילי) לגבי הצפוי לדוגמא: הייתי מקלחת את עידו וגילי באותה שעה (בסביבות 06:30) ,אך לפי העצה היה להפריד את שעות המקלחת ולגילי להתחיל את טקס ההשכבה בזמן מאוחר כך שתבין שמהמקלחת אין יותר לצאת מהחדר.

אצל עידו הטקס היה מקלחת בקבוק ולמיטה מה שיצר תלות וגרם להתערויות נוספות כעת הטקס הוא אוכל (בקבוק) למקלחת ולמיטה. כעת עידו מתמודד עם שינה בכוחות עצמו.

גם לי  היה ברור שאני עושה שגיאות בתהליך אך ללא יעוץ והתייעצות והבנה של השגיאות לא הייתי משנה את ההתנהגות, אף עודד שהיה נגד התהליך וטען שאין בעיות הבין את השינוי (חשוב לציין לא דרמתי) שעלינו לבצע. המלצתי לכל הורה שלא ישן לילות רצופים לנסות ולעבור את התהליך ולעבוד קשה כדי לשנות את ההרגלים של הילדים.
סה"כ הייתי ממליצה לכל אחד לעבור זאת.

תודה תודה תודה!"

bottom of page