top of page
kissingfamily.jpg

......עוד הורים מרוצים

ל. ונ. גלצמן מהשפלה

ממליצה בחום ומכל הלב והנשמה על ייעוץ השינה של גילה!!!
 

"גילה היקרה,
נכנסת לחיינו בתקופה מאד רגישה, לא ישנו לילות, היינו מותשים מתוסכלים, מודאגים וכבר כמעט מיואשים. בשל גאזים חריפים, היפוטוניה וחוסר בשלות של מערכת שיווי המשקל, החודשים הראשונים בחיי התינוק המתוק שלנו, היו מאד מאד לא פשוטים. ס. צרח ביום ובלילה, מגאזים, בנוסף נלחץ ונבהל משינוי תנוחה ומשינוי מצג הראש במרחב, מה שהפך את ההעברה שלו מהידיים לעריסה כבלתי אפשרית. במשך כמעט חמישה חודשים, ס.  נרדם נרדם בהנקה, במנשא או בקפיצות על כדור פיזיו ומתעורר כל שעה בלילה.

פניתי אלייך בהודעה לדף הפייסבוק, מיד ענית, העובדה שלמרות כל הקשיים שתיארתי בפנייך, לא נבהלת ואף גילית אופטימיות, מאד הרשימה אותי. המשפט שאמרת, מהדהד וחוזר אלי, אין ילד שלא מסוגל להירדם עצמאית, ולא משנה מאיזה קשיים סובל, ואין סיבה שגם ס. לא ילמד.

כבר מההתכתבות הראשונה איתך, המענה המהיר, הבטחון שלך וההתייחסות הכל כך רגישה לפרטים שסיפרתי לך על בני, נטעו בי תקווה, הרמתי טלפון ולמחרת בערב היית כבר בבית שלנו, בונה איתנו תוכנית לס . אני הייתי מאד מאד מבוהלת ומודאגת, רוצה בשינוי ויחד עם זאת , חרדה ממנו באופן תהומי.

היתי זקוקה לביטחון שלך, לעוגן הזה, כדי לעשות את השינוי, ידעת לדחוף קדימה במקומות הנכונים ולהיות מספיק רגישה לצרכים שלי ושל ס. ולהאט את הקצב, כשצריך.

ההתחלה היתה מאד קשה וההתקדמות איטית, ואת לא נתת לי להתייאש לרגע, הטלפונים ההודעות, התמיכה, האוזן הקשבת, השיחות הארוכות שלנו, עזרו לי לראות את ההתקדמות של בננו, ולהעריך אותה, גם אם מדובר בצעדים קטנים ובקצב איטי. את היית קצת כמו המטפלת שלי: מכילה את כל החששות והפחדים שלי, תומכת, ומעודדת את השינוי. התייחסת לקשיים שעלו בדרך בכל התחומים וההיבטים, ייעצת לי בנושא הריפלוקס, בהתפתחות המוטרית של ס. בהתמודדות עם הבן הגדול, כשס. מתעורר בבכי.
שיתפתי אותך בנושאים רבים, ותמיד קיבלתי התייחסות ומענה רגיש ומקצועי.

עזרת לי להאמין ביכולתו של ס., נסכת בי בטחון שבסופו של דבר איפשר לי לשחרר את החרדות והלחץ וללמוד לשאת גם את רגעי התסכול של בני שמאפשרים לו לגדול ,להתפתח ולפתח עצמאות. זה היה שינוי משמעותי מבחינתי ביכולות ההוריות שלי, לא רק בהקשר לשינה, ועל כך תודה ענקית!!!

בזכותך, מרגע שס. למד לישון, הוא הפך לתינוק הרבה יותר רגוע גם ביום, הוא למד להרגיע את עצמו ללא תלות בנו.


היה לנו העונג להכיר אותך, תודה על המסע המאד לא פשוט שעברת איתנו.
כבר מתגעגעים.."

עירית ואריאל סופרן כרכור

גילה יקרה,

לא נוכל לתאר במילים את ההשפעה החיובית שלך על חיי כל המשפחה, את היית נקודת האור בתקופה המאתגרת והמשנית של השנה הראשונה לאחר הלידה. לא יכולה לדמיין איך היו נראים החיים שלנו לולא פגשנו אותך, לווית אותנו ברגישות , מקצועיות, אכפתיות, כנות, התמדה, והרבה אהבה.
מעטים האנשים/נשים שמרגישים שהם עושים את עבודתם בשליחות כה גדולה ואכן את אחת מהן.
תודה שהיית כל כך קשובה אלינו.
התהליך הטיב עם ביתנו באופן משמעותי והדרך לשם הייתה קשובה , עדינה וניבנת.
מצטערת שכל כך הפחידו אותנו על ייעוץ שינה ולכן נמנענו במשך חודשים מלהתחיל, אני בטוחה שכל מי שיכיר אותך ואת צורת העבודה שלך יגלה שיש יועצות שינה נפלאות שלא פוגעות בתינוקות .

היית לי יותר מיועצות שינה, היית לי כאם, היה קשה מאוד להיפרד ולשחרר אותך, הדמעות הציפו… לא נשכח את מה שעשית עבורנו.

תבורכי
הילדה שלנו שמחה ורגועה יותר ברוך השם, וגם אנחנו והלוואי וימשיך כך
תודה מעומק הלב
באהבה גדולה
עירית אריאל ורוניה.

פנינה ועידן אלבחרי כפר טרומן

מאיפה להתחיל?..

 

"בעיית השינה" של בתנו החלה כבר בגיל 4 חודשים. במשך זמן רב לא ידענו מה אנחנו לא עושים נכון ו"האשמנו" אותה בבעיית ההירדמות והשינה הקצרה.

 

ההתקשרות עם גילה החלה לאחר התאכזבות מסדנה אשר עברתי שהבטיחה סיוע ועזרה בהבנת כל צרכיה של בתי.

במשך זמן רב הייתי מתוסכלת ולא האמנתי כי באמת אפשר לסמוך על אדם חיצוני שייתן לי את התמיכה והסיוע אשר נדרשים על מנת להבין את צרכיה של בתי ולהביא אותנו לשלווה ורוגע בכל נושא השינה. קיבלתי את ההמלצה על גילה מאחת האמהות בגן של בתי.

 

כבר לאחר שיחת הטלפון הראשונה הרגשתי שמדובר באדם אחר ממה שהכרתי, זאת לא עוד אחת מהנשים שמנסה למכור מוצר אלא באמת קיימת הקשבה והפנמה של המצב האישי שלי.

 

לאחר שקיבלנו את ההחלטה כי ננסה שוב להתחיל תהליך של ייעוץ שינה, קבענו עם גילה פגישה בביתנו, כבר בפגישה הבנתי כי יש עם מי לדבר, כי אכן מקשיבים לבעיה האישית שלי ולצורך האישי שלי בהתמודדות עם צרכיה של בתי.