G-D4S2VMBK9Z
top of page

על תעודת האחריות שלי שמעת? ייעוץ שינה עם שנה אחריות בסופו


תעודת אחריות שניתנת בסיום תהליך ייעוץ שינה להורים


מי לא מכיר תעודת אחריות שמקבלים כאשר קונים מכשיר חשמלי? התעודה ניתנת ברכישת המכשיר ולמעשה מבטיחה שנקבל מכשיר תקין ואם לא, הוא יתוקן ללא עלות או יוחלף במכשיר חדש. תעודת אחריות למעשה מקנה לרוכש שקט נפשי, הוא יודע שמי שנותן תעודת אחריות, מאמין במה שהוא מוכר ובשרות הטוב שהוא מעניק. אבל מתי קרה שהלכת לטיפול ובסופו קיבלת תעודת אחריות? סביר להניח שתשובתך היא: מעולם לא! אז אצלי ב"גילה פרץ ייעוץ שינה" כל המזמין ייעוץ שינה מקבל ממני תעודת אחריות לשנה! כן קראת נכון, באופן בלעדי וייחודי אני מעניקה תעודת אחריות לשנה!!! אבל מה זה אומר? ההחלטה להעניק תעודת אחריות נפלה אצלי לאחר שקיבלתי פניות ושאלות רבות מהורים שעברו ייעוץ שינה במקוום אחר, בסיומו הילדים ישנו נפלא, אבל לאחר כמה חודשים בעקבות, מחלה, צמיחת שיניים, כניסה לגן, הולדת אח, מעבר דירה או כל אירוע משמעותי אחר, נוצרו שינוים בתוצאות הטובות, וההורים מצאו את עצמם בפני שוקת שבורה והרגשה שהגלגל חזר לאחור. מה עושים עכשיו? כיצד מניעים את הגלגל שוב קדימה? וכיצד משיבים את הרגלי השינה הטובים? ממש בגלל זה החלטתי כי אני נותנת בסיום התהליך, תעודת אחריות, שתעניק לך שקט נפשי לאורך זמן. אני מממשיכה ללוות אותך גם בסיום התהליך בכל משבר, שאלה או התלבטות. כן אני פה בשבילך עוד שנה שלמה!!! וללא עלות נוספת. כך שבסופה של שנה יהיו בידך כל הכלים הדרושים לך על מנת להבטיח לילדך הרגלי שינה טובים לחיים. האחריות שאני נותנת היא בלעדית וייחודית, נכון, אין עוד יועצת שינה המעניקה אותה בסיום התהליך הפרטני. כולן תבטחנה לך תוצאות טובות בסיום התהליך אבל אף אחת לא תהיה שם עבורך במשבר הראשון לאחר מכן. אני כן. וזאת על מנת להעניק לך את השקט הנפשי ועל מנת לדעת שעשית את הבחירה הנכונה. אז אין יותר צורך להתלבט, כבר היום ניתן להחזיר לביתך לילות של שינה, האחריות כבר בפנים. הנה מה שכתבו הורים לאחר שעברה שנה מתחילת התהליך: "גילה היקרה, לא ייאמן שכבר עברה שנה ובזכותך השנה הזאת הייתה כל כך טובה ונפלאה, כי כשישנים בלילה אז אפשר להיות מספיק ערניים להנות מהילד גם במהלך היום. אני ממליצה על התהליך שעברנו אצלך לכל דכפין, כי עבורי - וזאת לא הגזמה - הוא היה מציל חיים. הייתי כל כך מיואשת ומותשת שכבר הייתי מוכנה לנסות כל דבר וכל דבר שניסיתי עזר לפרק זמן מוגבל ביותר והמצב רק הלך והתדרדר. אמנם התהליך היה רצוף מהמורות בתחילה, כי בכל זאת מדובר בילד שנולד עקשן, אבל מזה תקופה ארוכה אנחנו קוצרים את הפירות ובעיקר... ישנים. התהליך אתך לא רק לימד את אראל לישון ולהרדים את עצמו, הוא גם לימד אותנו המון על סבלנות והתמדה, כלי מאד חשוב להורים טריים שהפספוס הקטן עושה להם בית ספר. אחד היתרונות הגדולים בעיני הוא טקס השינה, אראל כל כך נהנה מהסיפור לפני השינה, בוחר לבדו את הסיפור (יש לו ספרים אהובים יותר), הוא, מכיר את כל החיות, משלים משפטים ובפורים התחפש לאריה שאהב תות :-) תודה לך על לילות רווי שינה ועל ליווי שלא פסק, גם לאחר סיום התהליך עצמו. כל פעם שמשהו השתבש (אחרי מחלה, שיניים, חופשה ארוכה), ידעת להחזיר אותנו לתלם ולהאמין שלא קרה אסון ועם ההתמדה הנכונה, תוך כמה ימים המצב יחזור לקדמותו. ואכן כך היה. אין לי צל של ספק כשהילד הבא יגיע לגיל 5 חודשים (לא, עדיין אין שום דבר), בעז"ה, אתקשר שוב." הילה צאירי מבית נחמיה "תהליך יעוץ השינה היה מדהים. במהלכו לא רק קיבלנו תינוקת שמחה כי היא ישנה ונטענת בכוחות חדשים, אלא גם למדנו המון ולא רק על שינה.

התמיכה שלך לאורך התהליך היתה מקצועית לעילא ונסכה בנו ביטחון שהדברים יסתדרו ולא צריך להילחץ, גם כשהדברים לא עובדים בדיוק לפי הציפיות.

גם האחריות שאת נותנת בסוף התהליך, מאוד מחזקת את הבטחון שאת מאמינה בתהליך ובעצם השינוי שעובר התינוק, ואם את מאמינה, אז גם לנו יותר קל להאמין".

א.וט. ממודיעין

143 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page